~RBD 4EVER~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~RBD 4EVER~

Ovaj 4um je samo za fanove RBD-a
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 NOVA SAM I POMOZITE MI!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
ANJA

ANJA


Broj poruka : 4
Datum upisa : 19.12.2007

NOVA SAM I POMOZITE MI! Empty
PočaljiNaslov: NOVA SAM I POMOZITE MI!   NOVA SAM I POMOZITE MI! Icon_minitimeSre Dec 19, 2007 9:23 pm

Caos svima ja sam Anja iz Novog Sada,imam 19 god i redovno gledam rbd i nastojim da imam sto vise klipova,pesama,slika ma svega sto je vezano za njih.Nesto sm uspela vec da sakupim ali ako mi neko od vas moze preporuciti neko mesto kao sto je www.dulcemaria.org gde se sve lako i bez neke velike muke skida neki mi javi.Bice mi drago sto mi pomazete i sto cemo se druziti. Very Happy lol! I love you Wink
Nazad na vrh Ići dole
A*N*Y suPeR cHic@

A*N*Y suPeR cHic@


Broj poruka : 143
Godina : 31
Datum upisa : 18.12.2007

NOVA SAM I POMOZITE MI! Empty
PočaljiNaslov: Re: NOVA SAM I POMOZITE MI!   NOVA SAM I POMOZITE MI! Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 12:07 am

Welcom! Nije potrebno nikakvo mesto jer si na pravom! Treba samo da zatrazis sta ti od njih treba i ja cu ti postaviti! Odes u download i trazis sta ti treba!
P.S. Welcom
Nazad na vrh Ići dole
*~*~*Dulce*~*Admin*~*~*
Admin
*~*~*Dulce*~*Admin*~*~*


Broj poruka : 166
Godina : 33
Location : Zauvek u Ponchovom srcu!!!
Datum upisa : 17.12.2007

NOVA SAM I POMOZITE MI! Empty
PočaljiNaslov: Re: NOVA SAM I POMOZITE MI!   NOVA SAM I POMOZITE MI! Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 11:31 am

WELCOM! I kao sto je A*N*Y rekla ovo je pravo mesto i idi u DOWNLOAD i tamo trazi sta hoces i micemo postaviti. lol!
Nazad na vrh Ići dole
A*N*Y suPeR cHic@

A*N*Y suPeR cHic@


Broj poruka : 143
Godina : 31
Datum upisa : 18.12.2007

NOVA SAM I POMOZITE MI! Empty
PočaljiNaslov: Re: NOVA SAM I POMOZITE MI!   NOVA SAM I POMOZITE MI! Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 4:32 pm

*D*U*L*C*E*M*A*R*I*A* ::
WELCOM! I kao sto je A*N*Y rekla ovo je pravo mesto i idi u DOWNLOAD i tamo trazi sta hoces i micemo postaviti. lol!

Potpuno se slazem sa tim!!!! I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 16.12.2007

NOVA SAM I POMOZITE MI! Empty
PočaljiNaslov: Re: NOVA SAM I POMOZITE MI!   NOVA SAM I POMOZITE MI! Icon_minitimeČet Dec 20, 2007 6:38 pm

Welcome
Nazad na vrh Ići dole
http://rbd1.forumotion.co.uk
Sponsored content





NOVA SAM I POMOZITE MI! Empty
PočaljiNaslov: Re: NOVA SAM I POMOZITE MI!   NOVA SAM I POMOZITE MI! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
NOVA SAM I POMOZITE MI!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~RBD 4EVER~ :: D*O*B*R*O*D*O*S*L*I-
Skoči na: